Виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради погодив утворення ЦНАП "Центр Дії" у м. Білгороді-Дністровському


Виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради погодив утворення ЦНАП "Центр Дії" у м. Білгороді-Дністровському
       Відповідно до ч. 1 ст. 12 Закону України «Про адміністративні послуги» передбачено, що окремо від найменування та символіки ЦНАП мають право використовувати позначення Центр Дії.
        Міністерством цифрової трансформації було запроваджено та активно підтримується розвиток Центрів Дія.
       Це ЦНАП нової формації. Відповідно до бачення Міністерства цифрової трансформації Центри “Дія” — one-stop shop із комплексом усіх необхідних послуг для громадян.
       Основні послуги, які стануть доступними для громадян:
1)   адміністративні послуги;
  2) консультації щодо онлайн-послуг. Важливо розвивати готовність громадян використовувати е-послуги. Саме працівники ЦНАП можуть виконувати важливу роль — сприяти мешканцям громади у набутті потрібних знань, формуванні вмінь і розвитку навичок користування електронними послугами.
3)   можливість користування комп’ютером з доступом до інтернету;
4)   укладення договорів і угод щодо комунальних послуг;
5)   консультації щодо бізнесу.
        Отже, Центр Дії — це центр надання адміністративних послуг, у якому також надаються послуги із застосуванням можливостей порталу Дія та/або громадяни можуть отримати електронні послуги з використанням спеціально облаштованих для цього комп’ютеризованих місць для самообслуговування, а також інші публічні послуги.
        Супутні послуги:
1)   безоплатна правова допомога;
2)   пошта;
3)   банківські послуги;
4)   прийом громадян головою громади;
5) коворкінг-зона (з англ. Co-working — спільно працювати) у широкому сенсі — це модель організації роботи людей, найчастіше фрилансерів, з різним типом зайнятості у єдиному робочому просторі; у вузькому — колективний офіс.
(6) кав’ярня.
       
       Утворення ЦНАП «Центр Дії» Білгород-Дністровської міської ради    означатиме, що  ЦНАП буде впізнаваним брендом  у сфері надання адмінністративних послуг і працюватиме з порталом Дія.

)