Модернізований Центр надання адміністративних послуг Білгород-Дністровської міської ради відкрив свої двері для мешканців міста та району


Модернізований Центр надання адміністративних послуг Білгород-Дністровської міської ради відкрив свої двері для мешканців міста та району
12 грудня 2019 року модернізований Центр надання адміністративних послуг Білгород-Дністровської міської ради відкрив свої двері для мешканців міста та району.

Завдяки підтримці керівництва міста, депутатського корпусу вдалося закупити зручні меблі для зони очікування відвідувачів, здійснити капітальний ремонт з облаштуванням приміщення Центру пандусами для безбар’єрного доступу осіб з інвалідністю, обладнати місця для самообслуговування відвідувачів.

Завдяки співпраці з Програмою «U-LEAD з Європою» ЦНАП отримав:

- інституційну допомогу: були оновлені всі документи, необхідні для успішної роботи Центру:
- матеріальну допомогу: 11 одиниць найсучаснішого ІТ обладнання, 5 одиниць багатофункціональних сканувально-копіювальних пристроїв та пеленальний столик.

Співробітники ЦНАП, керівники громади, депутати та суб'єкти адміністративних послуг прийняли участь в тренінгах з підвищення кваліфікації за спеціальною п’ятимодульною програмою, розробленою українськими, шведськими та естонськими експертами Програми «U-LEAD з Європою».

Під час відкриття модернізованого ЦНАП секретар міської ради Віктор Грозов зазначив, що завдяки спільним зусиллям місцевої влади та міжнародної технічної допомоги Центр став ще зручнішим для наших відвідувачів, доступнішим для людей з інвалідністю та більш комфортним для батьків з дітьми. Відкриття модернізованого Центру - це справді велике досягнення, і ми пишаємося тим, що саме місто Білгород-Дністровський отримало можливість з близько 600 громад України відкрити оновлений ЦНАП, який відповідає усім сучасним вимогам та європейським стандартам.

Під час заходу Віктор Грозов вручив сертифікати учасникам навчальних тренінгів в рамках Програми «U-LEAD з Європою».

Крівник ЦНАП Лариса Попсуй зазначила, що співпраця з Програмою «U-LEAD з Європою» стала надзвичайно корисною для нашої громади. Ми набули безцінного досвіду роботи з міжнародними партнерами, який вилився у відкриття модернізованого сучасного комфортного центру надання адміністративних послуг. На сьогодні поставлена мета реалізована і нас переповнюють радісні емоції, глибока вдячність депутатам міської ради, Програмі "U-LEAD з Європою", за співпрацю, розуміння і підтримку"

Нагадаємо, «U-LEAD з Європою» є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією й підтримує реформу децентралізації та її секторальні напрямки. Однією з цілей Програми «U-LEAD з Європою» є створення або модернізація близько 600 центрів надання адміністративних послуг в об'єднаних територіальних громадах та малих містах України.