Опис послуги

Код
02-02
Назва
Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань
Строк надання
Протягом 24 годин після надходження запиту (крім вихідних та святкових днів)
Платність послуги
Інформаційна картка

Необхідні документи

1. Запит про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

2. Документ, що підтверджує внесення плати за отримання відповідних відомостей.

3. Паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу, передбачений Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

4. У разі якщо заявником є іноземець або особа без громадянства, документом, що посвідчує особу, є національний, дипломатичний чи службовий паспорт іноземця або інший документ, що посвідчує особу іноземця або особи без громадянства.

5. У разі подання документів представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує його повноваження (крім випадку, якщо відомості про повноваження цього представника містяться в Єдиному державному реєстрі).


Увага! Прийом документів та консультації в ЦНАП проводяться лише за наявності паспорту громадянина України (або посвідки на проживання в Україні для іноземних громадян) та довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Бланки заяв

ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА
Сервіс, що надає змогу забронювати дату та час прийому в офісі ЦНАП